Discussing the Numbers
Glass Conference Room
Pondering
Smiling Modern Business Woman

Müşteriye Anlamak

İhtiyacı Belirlemek

Hepsi Bu

Satış Ekibi

Çalışanlarımız

Ceyes ; çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütündür. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir. Ceyes çalışanları, tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanırken, sürdürülebilirlik uygulamaları ile bugün ve gelecek için çalışıyorlar.

 

Ceyes içerisinde sürdürülebilirliğin tüm çalışanlar için öncelikli düşünce biçimi haline gelmesi için çabalar teşvik ediliyor ve hem iş hayatında hem de özel hayatta kişisel sorumluluk fırsatları geliştiriliyor.

 

Prensiplere Dayalı Karar Alma Kültürü

Ceyes çalışanları, tüketicilere bugün ve gelecekte yaşamları iyileştirecek üstün kalite ve değerde markalı ürün ve hizmetler sunarken, aldıkları tüm kararlarda şirket prensiplerini yansıtırlar

Lokal ve Zincir Marketler Satış Ekibi

"Merhaba; ben Süpermarket kanalı takım lideriyim. Tek yapmanız gereken benimle görüşmek yada bizimle bilgilerinizi paylaşmak olacaktır. Sizinle hemen irtibat sağlayarak; Satış Temsilcisi arkadaşımızı sizinle temasa geçmesini sağlayacağız.

Bize mail göndermek için bilgi@ceyes.com.tr

Bize telefonla ulaşmak için +908503020104" numaradan ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal Satış Ekibi

"Kurumsal bir alım yapacaksanız benimle iletişime geçmeniz gerekecek. İhtiyacınız olan ürünler için Fiyat Teklifimi aynı gün içinde göndereceğim.

Bana mail göndermek için fatma.buyukkaya@ceyes.com.tr

Bana telefonla ulaşmak için +90 850 302 0104 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. 

HASTANE

Piyasa koşulları ne olursa olsun fiyat stratejisinden önce verdiğin hizmetle ve çözüme giden sade fikirlerinle akılda kalmalısın

Steve Jobs

Önemli olan en uygun fiyat değildir. Kaç koli sattığında değildir. Herşeyden önemlisi doğru ürün, zamanında teslim, istikrarlı fiyattır.

Ernst Schmidt

Firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği TAP Yönetim Kurulu üyesidir.

Fusion, Mach3, blue3, colgate, palmolive, Nivea, Nivea türkiye, Ariel, Gillette, p&g, Unilever, pantene, duracell, pkcell battery, energizer, batteries, battery, batteryshop, import battery, head&shouldres, elidor, silk, fairy, gillette Venüs, gillette türkiye, export gillette, febreze, alo, ariel, primaa, ultra prima, pampers, diaper factory, dry ped, wet wipes factory, prima türkiye, ipana, orkid, rejoice, oral-b, axe, domestos, brüt, döve, lipton, lux, omo, rexona, clear, çocuk bezi, prima, prima, prima, prima, prima, prima, prima,prima, prima, prima, prima, prima, prima, lux, elidor, jhonson

     0850 302 01 04

© 2019

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Bugün Duracell; Dünya ve Türkiye’deki yüksek performanslı alkalin pil pazarının lideridir.