Evziya
CEO
Pınar Gözderesi

2018 yılının ortalarında ahşap küçük ev aksesuarları üretmek için hazırlıklarımıza başladık. 2019 başlarında üretime başlarken Evziya markasını kurduk. Bu bizim için yeni bir şey değildi; aslında baba mesleğiydi. 1970 li yıllarda babamızın atölyecilik ile başlayan serüvenini biz bugün bir adım öteye daha taşımak istedik. Bugün Evziya markası ile ürettiğimiz aksesuarlarımızın tüm Türkiye'den alıcılarımız olmasının yanı sıra çevre ülkelerden de talepleri karşılamaya çalışıyoruz. 

Eskinin tecrübesi ve yeninin vizyonu ile farklı tasarımlar yapıyoruz. Hayatın içinde ve yaşamlarımıza dokunan tasarımlar planlarken, el işçiliğini de ürünlerimizde olması için özen gösteriyoruz. Eskinin yöntemleriyle, yeni ihtiyaçlarımıza göre aksesuarlar üretiyoruz.

Tecrübemize inanıyoruz, ahşap işlerinde dünden bugüne bakabiliyoruz. Dünyanın teknolojik olarak ilerlemesi gibi her gün yeni bir güne; bir yeniliğe uyanıyoruz. Biz de bu konuda kendimizi yenilemeye kararlıyız, gelişmeye açığız ve küresel ekonominin içinde olmak için çalışacağız. Her gün küçük adımlarla yeniden başlayacağız...

Dünyanın her yerinde her evde bir ürünümüzle olmak en büyük amacımız. Bu pazarlara yönelik çalışma yöntemleri geliştiriyoruz. Her müşterinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Her eve girmeye kararlıyız.

"Mutluluk Evde Başlar" 

İşte bizim sloganımız...

Bir ürünümüz mutlaka sizin evinize yakışacak.

Ürün çeşitlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği TAP Yönetim Kurulu üyesidir.

Fusion, Mach3, blue3, colgate, palmolive, Nivea, Nivea türkiye, Ariel, Gillette, p&g, Unilever, pantene, duracell, pkcell battery, energizer, batteries, battery, batteryshop, import battery, head&shouldres, elidor, silk, fairy, gillette Venüs, gillette türkiye, export gillette, febreze, alo, ariel, primaa, ultra prima, pampers, diaper factory, dry ped, wet wipes factory, prima türkiye, ipana, orkid, rejoice, oral-b, axe, domestos, brüt, döve, lipton, lux, omo, rexona, clear, çocuk bezi, prima, prima, prima, prima, prima, prima, prima,prima, prima, prima, prima, prima, prima, lux, elidor, jhonson

     0850 302 01 04

© 2019

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Bugün Duracell; Dünya ve Türkiye’deki yüksek performanslı alkalin pil pazarının lideridir.