HOtel

REstoran

CAfe

2006 yılından bu yana horeca sektöründe lider pozisyonlarda ki kurumlarla düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Horeca sektörü bizi satıcı olarak değil, çözüm ortağı olarak ajandalarına kayıt etmiş bulunmaktadır.

Sattığımız ürünlerin özel ürünler olması, teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren ürünleri de içermesi bizi bu konuma taşımıştır. 

Horeca sektörü firmalarla gıda dışı bir çok ürünle çalışmaktayız. Başta pil ve batarya  olmak üzere, kişisel bakım ve kişisel temizlik ürünleri ve bebek bakım ürünleri satmaktayız.

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasına her gün düzenli sevkiyatla; özellikle otel müşterilerinin siparişlerini 1 iş günü içinde teslimatlar gerçekleştirmekteyiz. Saat 11:00 kadar gelen siparişleri aynı gün içinde teslim edebilmekteyiz.

Talep ve isteklere göre özel ürünler de yapabilmekteyiz. 

6000 çeşit ürün içinde en çok sattığımız ürünleri görebileceğiniz bir liste aşağıda bulunmaktadır. Aradığınız ürünü listede bulamadıysanız lütfen bize mail atın. Hemen ürün görseli ve fiyat teklifinizi gönderelim.

esra.demircan@ceyes.com.tr

Sadeleştirilmiş En Çok Satan Ürünler Listesi İçin Tıklayın

HORECA

Firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği TAP Yönetim Kurulu üyesidir.

Fusion, Mach3, blue3, colgate, palmolive, Nivea, Nivea türkiye, Ariel, Gillette, p&g, Unilever, pantene, duracell, pkcell battery, energizer, batteries, battery, batteryshop, import battery, head&shouldres, elidor, silk, fairy, gillette Venüs, gillette türkiye, export gillette, febreze, alo, ariel, primaa, ultra prima, pampers, diaper factory, dry ped, wet wipes factory, prima türkiye, ipana, orkid, rejoice, oral-b, axe, domestos, brüt, döve, lipton, lux, omo, rexona, clear, çocuk bezi, prima, prima, prima, prima, prima, prima, prima,prima, prima, prima, prima, prima, prima, lux, elidor, jhonson

     0850 302 01 04

© 2019

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Bugün Duracell; Dünya ve Türkiye’deki yüksek performanslı alkalin pil pazarının lideridir.