Bayrampaşa Atletik Spor Kulübü Resmi Sponsorudur

PKCELL PİLLER HAKKINDA

Ceyes Ltd.Şti. Pkcell pilleri Türkiye Distribütörüdür.

 

Marka öyküsü gerçekten çok etkileyici. Pkcell pillerinin hikayesi ; Yüksek Fizik mühendisi Bay Lee Zhijiang ın başarı hikayesidir. Yüksek Fizik mühendisi Bay Lee Zhijiang1998 yılında Shenzhen PKCELL Battery CO. Şirketini kurmasıyla pil üretmeye başlar. Fakat öncesi daha önemli. Şimdiye kadar PKCELL, tüm dünyada ünlü bir pil üreticisi lideri olarak ciddi bir ilerleme kaydetti. . Marka açılımı Power King CELL'den geliyor. Pilin Kralı demektir.

1997 yılına kadar, Bay Lee, Çin Halk Cumhuriyeti Fizik Araştırma Enstitüsünde kıdemli bir mühendis olarak çalışıyordu.
Bir gün görevli olarak iş için küçük bir kasabaya gitti. Ne yazık ki, o gece acil bir belge yazmaya ihtiyaç duyduğunda otelde ve bölgede tüm gece boyunca elektrik kesintisi oldu. El fener yardımıyla belgeyi yazmak istediğinde el fenerinin pili bitti ve hemen kapandı. Pil almak için dişarıya çıktı, ancak gittiği market ve bakkallarda uzun ömürlü pil yada uygun bir pil bulamadı.
Karanlıkta düşünceye batmış, uzun ömürlü piller üretip  üretemeyeceğini düşündü. Böyle bir üretim fabrikası ve onları tüm dünyaya satmanın hayalini kurdu. Bunun herkes için iyi olacağını düşündü. Ve bunları düşünürek uykuya daldı.

Sonraki yıl, akrabaları ve arkadaşlarının telkinlerine aldırış etmeden kararlı bir şekilde istifa etti. Ardından rüyasını gerçekleştirmek için Shenzen'e geldi ve nihayet 1998 yılında PKCELL Markasını kurdu.

Yenilik, sadece imalatın temel rekabet gücü değil, aynı zamanda PKCELL'in sürekli gelişmesinin ruhudur. PKCELL 16 yılı aşkın bir süredir pil üretiminde uzmanlaşmış, mükemmellik ve mükemmel bilim ve yeni teknoloji dengesini sürdürüyor, öğrenmeyi sürdürüyor, güncelleme teknolojisini kullanıyor ve sürekli güçlü ve çevreye duyarlı bir dizi pil geliştiriyor. Ve en önemlisi bu gelişim sayesinde bilinen birçok pil markasının üretimlerinide gerçekleştiriyor. PKCELL yalnızca batarya alanında yaratıcı değil, aynı zamanda daha iyi bir yaşamın kurucusu.

 

Pkcell markasının Türk Patent ve Marka Kurumundan alınan patent belgesi ile marka ile ilgili tüm hakları ve Pkcell mallarının gümrükte yetkili firması Ceyes Pazarlama Ltd.Şirketidir.

PKCELL ALKALİN PİLLER

PKCELL DÜĞME PİLLER

PKCELL EXTRA HEAVY DUTY PİLLER

PKCELL ŞARJLI PİLLER

Firmamız T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği TAP Yönetim Kurulu üyesidir.

Fusion, Mach3, blue3, colgate, palmolive, Nivea, Nivea türkiye, Ariel, Gillette, p&g, Unilever, pantene, duracell, pkcell battery, energizer, batteries, battery, batteryshop, import battery, head&shouldres, elidor, silk, fairy, gillette Venüs, gillette türkiye, export gillette, febreze, alo, ariel, primaa, ultra prima, pampers, diaper factory, dry ped, wet wipes factory, prima türkiye, ipana, orkid, rejoice, oral-b, axe, domestos, brüt, döve, lipton, lux, omo, rexona, clear, çocuk bezi, prima, prima, prima, prima, prima, prima, prima,prima, prima, prima, prima, prima, prima, lux, elidor, jhonson

     0850 302 01 04

© 2019

  • Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Bugün Duracell; Dünya ve Türkiye’deki yüksek performanslı alkalin pil pazarının lideridir.