Bi Kahve

Bir Bakışta Ceyes

Hedeflerimiz

Performans yada değerden taviz vermeksizin sürdürülebilir yenilikler sunmak üzere iki önemli gücümüzü -tüketiciyi anlamayi ve teknolojiyi- bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Sürdürebilirliği ve hayatın içinde olmayı da asla gözardı edemeyiz.

 

Ceyes; sattığı ürünleri, çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütündür. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir. Ceyes çalışanları ve sattığı ürünlerin yöneticilerinin temel amaçları dünyadaki tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanırken, sürdürülebilirlik uygulamaları ile bugün ve gelecek için çalışıyorlar.

 

Vizyonumuz

Bizler her gün insanların yaşamlarını iyileştirmek için çalışıyoruz. Şirketin kuruluşundaki amatör ruhu koruyarak büyüyen ve ilerleyen Ceyes, kurumsallığına özgü ilkeler ve prensipler yaratmıştır. Ceyes'in amacı bugün ve yarın insanların hizmetinde olmak, yaşamlarımızı iyileştirecek kalitede ürün ve markaların satış ve dağıtımını en iyi şekilde yapmak olacaktır. Bu amacı gerçekleştirmek zordur, ama bizim kendimizi her zaman geliştirmemize ve daha iyiyi yakalamak için olan gayretimiz için bir ilham kaynağıdır.    

Misyonumuz

İnsanların yaşamına dokunan ve yaşamlarını iyileştirmesi için üretilen ürünlerin yaygın dağıtılması için üzerimizde taşıdığımız misyonumuz her yeni başlayan günün sabahında bizi büyümek için motive etmektedir. Ceyes çalışanları şirketin kurumsal amacı ve çatısı altında toplanmış, bu ilke ve prensipleri çok iyi kavramışlardır.

 

Ceyes içerisinde bu prensiplerin tüm çalışanlar için öncelikli düşünce biçimi haline gelmesi için çabalar teşvik ediliyor ve hem iş hayatında hem de özel hayatta kişisel sorumluluk fırsatları geliştiriliyor.

 

Bu sayfayı inceledikten sonra yapmak istediklerin aşağıdakilerden hangisi ?