Sanatsal Clapboard
Gece Kulübü
Brainstorming session
Teddy Bear
Sıcak Hava Balonu
Just Married
Çizim çocuklar

Hayatın İçinde

Ceyes hayatımızı kolaylaştıran, her geçen gün kendini yenileyen ve yaşamlarla iç içe doğaya dost ürünler satmaktadır. Bu sayede mutlu müşteriler yaratan Ceyes aslında hayatın içinde olmayı müşteri memnuniyeti ile özdeş görmektedir. Yatırımlarını mutlu müşteri yaratmaya yönelik programlamaya özen göstermektedir.

 

Ceyes'in satışını ve dağıtımını yaptığı ürünlerin bir kısmı, tüm dünyada yaklaşık dört milyar kişiye hizmet veriyor ve bu markaların çalışanları, bugün ve gelecek nesillerde markaların vaatlerini yerine getirmelerini sağlamak, günlük hayatı iyileştirmek için çalışıyor. 

Paydaşlarımız

Hiçbir şirket sürdürülebilirlik konusunda gerekli tüm cevaplara tek başına sahip olamaz, ancak Ceyes çözümün bir parçası olmaya kararlıdır. Anlamlı bir ilerleme kaydedilebilmesi için doğru ortaklarla çalışmak gerekir.

Başvuru Formu ve İş Aramaya Başlamak İçin

Aşağıdaki formu doldurup bilgi@ceyes.com.tr adresine  gönderebilirsiniz.  Özgeçmişiniz incelenip ihtiyaç halinde doğru zamanda ilerlemek için sizinle temasa geçeceğiz.

İnsanlar için yaşamlarına dokunma ve daha iyiyi yapabilme çabamız bize yol gösterecektir

İnsan Kaynakları Sistemleri

Ceyes, çalışanlarını en önemli değeri olarak gören bir yönetim yaklaşımı sergiler. Felsefesi; her çalışanın yeteneklerini ve işe katkılarını en üst derecede geliştirmektir.

 

Ceyes’in çalışanlarına verdiği bu değeri, yönetim anlayışının temellerini oluşturan “içeriden terfi sistemi” en iyi şekilde açıklar. Ceyes'te hangi bölümde olursa olsun, tüm çalışanlar başlangıç seviyesinde kariyerlerine başlar. Ceyes'in kendi kültürüyle ve teşvik edici insan kaynakları uygulamaları ile yükselip, yönetici hatta organizasyonlarının liderleri konumuna gelirler. Teşvik edici insan kaynakları uygulamaları;

 

  • Adil İşe Alım Sistemi

  • Koçluk / Mentorluk / Eğitim ve Gelişim Olanakları

  • Performans Yönetimi / Kariyer Planlama

  • Performansa Dayalı Ücretlendirme ve Ödüllendirme

  • Çalışan İlişkileri ""       olarak sıralanabilir.

 

Sağlıklı Yaşam Programı

Ceyes çalışanlarının enerji ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanmaları için program ve eğitimler geliştiriyor. Bu kapsamda uygulanan Sağlıklı Yaşam Programı üç ana kategoriden oluşuyor.

 

  • Sağlıklı Beslenme

  • Sağlıklı Yaşam Stili

  • Sağlıklı Çalışma Ortamı

 

Aktif Sosyal Yaşam

Ceyes çalışanları özel hayatlarında sosyal yardımlaşma kulüplerine üye oldukları gibi sosyal sorumluluk bilinci içinde hareket eden gönüllüler, çocukların eğitimi, hayvanları koruma, kadınların gelişimi, insani yardım ve çevre konusunda birçok projeye önderlik ediyorlar.

”Bütün paramızı, binalarımızı, markalarımızı alıp, bize yalnızca çalışanlarımızı bırakın, biz her şeyi on yıl içinde tekrar kurabiliriz.”

 

Richard R.Deupree

P&G Yönetim Kurulu Eski Başkanı, 1948